fotoksiążka 24x24
OPTYMALNA DLA TWOICH WSPOMNIEŃ

OPTYMALNA DLA TWOICH WSPOMNIEŃ

Wiemy, że podczas tworzenia Fotoksiążek jedną z trudniejszych decyzji, oprócz wyboru odpowiednich zdjęć, jest wybór formatu, w którym zachowujesz swoje wspomnienia. Dlatego dziś mamy dla Ciebie Fotoksiążkę w optymalnym rozmiarze 24x24 cm. Wystarczająco duża, by zmieścić w niej wspomnienia. Na tyle mała, by zmieściła się na każdej półce.

ZAMAWIAM

OPTYMALNA DLA TWOICH ZDJĘĆ

Wydaje Ci się, że format 20x20 cm jest dla Ciebie za mały, by zmieścić w nim wszystkie swoje zdjęcia, a format 30x30 będzie za duży na Twoją półkę? Kwadratowa Fotoksiążka 24x24 cm, to o kilka cm więcej na Twoje wspomnienia, a jednocześnie kilka centymetrów mniej, by postawić ją tam, gdzie chcesz! To optymalny format, by umieścić w nim to co najważniejsze z Twojego życia. Optymalny, by zabrać Fotoksiążkę ze sobą wszędzie i by dobrze wyglądała na półce.

OPTYMALNA DLA TWOICH ZDJĘĆ
WYPRÓBUJ NOWY FORMAT

WYPRÓBUJ NOWY FORMAT

Optymalna Fotoksiążką 24x24 cm to nowość, która już od pierwszych dni zyskała liczne grono fanów. Uwielbiany przez wszystkich, nowoczesny, kwadratowy format w nowych rozmiarach spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Idealna na prezent, doskonała do zatrzymania Twoich historii Fotoksiążka 24x24 cm to coś na co czekali wszyscy. Wypróbuj nowy format i zatrzymaj swoje wyjątkowe wspomnienia. Wypróbuj nowy format i zatrzymaj swoje wyjątkowe wspomnienia w Fotoksiążce 24x24 w cenie 37 zł.
Chcesz zamówić jeszcze taniej? Zapisz się poniżej do naszego newslettera a otrzymasz kod na swoją pierwszą Fotoksiążkę 24x24, 28 stron w promocyjnej cenie 29 zł zamiast 37 zł.

ZAMÓW FOTOKSIĄŻKĘ

POZNAJ NASZE DODATKI I ULEPSZENIA
Dostępne w koszyku na etapie zamawiania

INTELIGENTNA KOREKCJA ZDJĘĆ
W standardzie: Zdjęcia bez korekcji

inteligentna korekcja zdjec

Inteligentny system Perfectly Clear poprawi jasność i ostrość tych zdjęć, które wymagają korekcji. Odznacz opcję, jeśli używasz zdjęć przygotowanych przez profesjonalistę lub z naniesionymi filtrami lub efektami typu Instagram.

WYDRUK PREMIUM 7C
W standardzie: Wydruk cyfrowy

wydruk 7c

Lepsza jakość druku dzięki technologii 7C. Twoje zdjęcia osiągną bardziej naturalne kolory, twarze będą gładsze, a jednolite tła - łagodniejsze i czystsze. Gwarancja najlepszego druku w Europie.

OKŁADKA Z GĄBKĄ
W standardzie: Okładka bez gąbki

okladka z gabka

Miękka gąbka wewnątrz twardej okładki - uszlachetnienie o imponującym efekcie.Zapisz się do newslettera a otrzymasz kod na swoją pierwszą
Fotoksiążkę 24x24, 28 stron za 29 zł zamiast 37 zł